Atrakcje na wesele

Każda para młoda chciałaby, aby jej wesele zapisało się na trwałe w pamięci gości, aby było wyjątkowe i by osoby, które wezmą w nim udział były doskonale obsłużone i świetnie się bawiły. W tym celu państwo młodzi dbają o zapewnienie gościom rozrywki i dodatkowych atrakcji, oto kilka pomysłów na takie weselne atrakcje:

 

Różnorodna muzyka

To w zasadzie pierwszy i podstawowy element udanego przyjęcia weselnego – muzyka. Możliwość potańczenia to dla wielu gości jeden z najważniejszych elementów wesela. Jednak przyjęcia weselne to taki rodzaj imprezy, który gromadzi wielu gości w różnym wieku o rożnych upodobaniach muzycznych, dlatego też należy zadbać o zespół, który gra różnorodną gatunkowo muzykę, który może uraczyć gości zarówno angielskimi utworami jaki i polskimi weselnymi przyśpiewkami. Tak wszechstronny zespół można znaleźć między innymi na stronie – vervaband.pl.

 

Barman

Wesele to przyjęcie, na którym najczęściej podawany jest alkohol (najczęściej bowiem zdarzają się młodzi małżonkowie, którzy nie chcą na własnym weselu napojów alkoholowych). Najczęściej serwowanymi alkoholami są wódka i wino, ale ciekawym pomysłem na dodatkowe atrakcje dla gości weselnych może być wynajęcie barmana, który sprawi, że goście będą mogli zasmakować w różnorodnych drinkach, których do tej pory nie mieli okazji spróbować.

 

Chłopski stół

To atrakcja, która coraz częściej pojawia się na polskich weselach, jest to swoisty hołd składany tradycji. Na chłopskim stole można znaleźć typowe, tradycyjne potrawy, które powinny być wyrabiane w domowy sposób, znajdą się tutaj zatem ogórki kiszone, kiełbasy, boczki, wędzone szynki, smalec i tym podobne.

 

Candy bar

Candy bar to alternatywa dla tych państwa młodych, którzy nie planują podawania chłopskiego stołu, ale wolą uraczyć swoich gości nietypowymi słodkościami. Przy stole ze słodyczami znajdą się zatem wspaniale się prezentujące, niecodzienne słodycze, niekiedy bardzo wymyślne. Zaletą candy barów jest zdecydowanie to, że są one kolorowe i niezwykle estetyczne.

 

Fotobudka

Kolejną atrakcją jaką państwo młodzi często zapewniają swoim gościom jest fotobudka. Możliwość wykonania szalonych i zabawnych zdjęć w różnych gadżetach sprawia, że goście mają wspaniała zabawę, a państwo młodzi niestandardową pamiątkę.

 

Jak widać jest wiele atrakcji, które uświetnią przyjęcie weselne i sprawią, że goście z pewnością zapamiętają je na długie lata, wystarczy odrobina kreatywności oraz poczucia dobrego smaku, a z pewnością nie jedna para młoda wpadnie na własny, oryginalny pomysł atrakcji weselnej.