Poznaj mnie

 

 

Cześć! Fajnie, że tutaj jesteś. To dla mnie wielka przyjemność dzielić się moją pasją z innymi. Czytanie tego bloga jest jak poznawanie mnie jako osoby, która całe swoje życie poświęciła muzyce.

Chcesz czerpać inspiracje, dowiedzieć się czegoś ciekawego odnośnie muzycznych wydarzeń, a może po prostu ciekawi Cię to, jak wygląda praca i życie człowieka utrzymującego się z muzyki? Bez względu na to z jakiego powodu tutaj zawitałeś mamy wspólny mianownik, którym jest miłość do muzyki.

Melodie wypełniające przestrzeń dookoła nas nadają naszemu życiu rytm i ja za tym rytmem podążam. Piosenki napędzają do działania, koją, skłaniają do refleksji, a czasem nawet podsuwają pod nos różne rozwiązania.

Muzyka wpływa na nasz nastrój, na nasz cały dzień, dlatego lepiej pozytywnie nastroić się już z samego rana, prawda? Witaj w moim muzycznym świecie i ciesz się muzyką razem ze mną! Może odkryjesz ją na nowo?

Może znajdziesz swój własny kierunek? Chętnie Ci w tym pomogę!

 

 

 

Festiwale muzyczne - lipiec i sierpień 2017

 

Wakacje to czas wielu ciekawych imprez plenerowych oraz koncertów. Co organizowane jest w tym roku?

Poniżej lista imprez, na które wielu z Was czeka w napięciu.

A jeśli ktoś jest niezdecydowany to ma okazję przyjrzeć się bliżej co w wakacje będzie się działo! Czasu coraz mniej więc do dzieła! Każdy powinien znaleźć swoje ulubione brzmienia.

 

13.07.2017 – Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty

21.07.2017 – Metal Hammer Festival w Katowicach

3-5.08.2017 – Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą

4-6.08.2017 – Off Festival Katowice

18-19.08.2018 – Kraków Live Festival

23-27.08.2017 – Czad Festiwal w Straszęcinie