Poznaj mnie

 

 

Cześć! Fajnie, że tutaj jesteś. To dla mnie wielka przyjemność dzielić się moją pasją z innymi. Czytanie tego bloga jest jak poznawanie mnie jako osoby, która całe swoje życie poświęciła muzyce.

Chcesz czerpać inspiracje, dowiedzieć się czegoś ciekawego odnośnie muzycznych wydarzeń, a może po prostu ciekawi Cię to, jak wygląda praca i życie człowieka utrzymującego się z muzyki? Bez względu na to z jakiego powodu tutaj zawitałeś mamy wspólny mianownik, którym jest miłość do muzyki.

Melodie wypełniające przestrzeń dookoła nas nadają naszemu życiu rytm i ja za tym rytmem podążam. Piosenki napędzają do działania, koją, skłaniają do refleksji, a czasem nawet podsuwają pod nos różne rozwiązania.

Muzyka wpływa na nasz nastrój, na nasz cały dzień, dlatego lepiej pozytywnie nastroić się już z samego rana, prawda? Witaj w moim muzycznym świecie i ciesz się muzyką razem ze mną! Może odkryjesz ją na nowo?

Może znajdziesz swój własny kierunek? Chętnie Ci w tym pomogę!

 

 

 

Lista najlepiej sprzedających się płyt 2016

 

Na liście 100 najlepiej sprzedających się albumów płytowych w Polsce znaleźli się między innymi tacy artyści jak O.S.T.R, Ania Dąbrowska czy Adele. Album Adele 25 ukazał się jednak już pod koniec 2015 roku i znalazł przeszło 20 milionów nabywców na całym świecie.

 

Sukces z wyników sprzedażowych mogą odnotować także tacy artyści jak:

  • Zaz -Paris

  • Maria Peszek – Karabin

  • Dawid Podsiadło - Annoyance and Disappointment

  • Florence & The Machine - How Big How Blue How Beautiful

  • The Rolling Stones - Jump Back. The Best of The Rolling Stones

  • Coldplay - A Head Full of Dreams